Black Sun Ciechocinek zwycięzcą IX edycji Ciechocińskiej Halowej Ligi Futsalu 2016/17

Po raz trzeci, a drugi raz z rzędu,  zespół Black Sun Ciechocinek został zwycięzcą Ciechocińskiej Amatorskiej Ligi Futsalu. W emocjonującym meczu finałowym pokonali oni Oldboy Służewo 4:3. Należy przypomnieć, że zawodnicy Black Sun w sezonie 2011/12, występując jako zespół Solanka Ciechocinek również zwyciężyli w rozgrywkach CALF. Trzecie miejsce zajęła drużyna Łokietka Masdrob Siniarzewo pokonując Black Boys 2:1. Wszystkie wyniki finałów:
o 11 miejsce Niebiescy - Autowit Ośno 5:4
o 9 miejsce Jedyna Ciechocinek - CNC Technika Nieszawa 3:6
o 7 miejsce Meble Tomaszewscy Waganiec - WKS Kiszonka Sędzin 1:5
o 5 miejsce Oldboy Zdrój Ciechocinek- Żabka Team 4:2
o 3 miejsce Łokietek Masdrob Siniarzewo - Black Boys 2:1
o 1 miejsce Black Sun Ciechocinek - Oldboy Służewo 4:3
Najlepszym strzelcem ligi został Hubert Nowakowski (Oldboy Zdrój Ciechocinek - 37 bramek), bramkarzem wybrano Rafała Szortykę (Łokietek Masdrob Siniarzewo), a zawodnikiem Michała Płaszczyńskiego (Black Sun Ciechocinek).