Terminarz 2018/2019

1.Black Sun Ciechocinek  

2. Niebiescy 

3. Malibu Team Waganiec 

4. Kopacze 

5.Autowit Ośno 

6. Łokietek Siniarzewo

7. Bosch Service A Bell

8. YoungBoys

9. WKS Kiszonka Sędzin

10. Jedyna Forever

11. Oldboy Służewo

1 kolejka 2 grudzień niedziela 2018

g.13.00 5-8 Autowit Ośno- YoungBoys

g 13.50 3-10 Malibu Team Waganiec- Jedyna Forever

g 14.40 2-11 Niebiescy - Oldboy Służewo

g 15.30 4-9 Kopacze- WKS Kiszonka Sędzin

g 16.20 6-7 Łokietek Siniarzewo- Bosch Service A Bell

1- pauza Black Sun Ciechocinek

2 kolejka 9 grudzień 2018 niedziela

g 9.00 11-3 Oldboy Służewo - Malibu Team Waganiec

g 9.50 1-2 Black Sun Ciechocinek - Niebiescy

g 10.40 8-6 YoungBoys - Łokietek Siniarzewo

g 11.30 9-5 WKS Kiszonka Sędzin- Autowit Ośno

g 12.20 10-4 Jedyna Forever - Kopacze

7 –pauza Bosch Service A Bell

3 kolejka 22 grudzień 2018 sobota

g. 16.00 4-11 Kopacze- Oldboy Służewo

g.16.50 5-10 Autowit Ośno- Jedyna Forever

g. 17.40 6-9 Łokietek Siniarzewo- WKS Kiszonka Sędzin

g.18.30 7-8 Bosch Service A Bell - YoungBoys

g.19.20 3-1 Malibu Team Waganiec- Black Sun

2-pauza Niebiescy

4 kolejka  30 grudzień 2018 niedziela

g.10.00 10-6 Jedyna Forever - Łokietek Siniarzewo

g.10.50 11-5 Oldboy Służewo- Autowit Ośno

g. 11.40 2-3 Niebiescy- Malibu Team Waganiec

g.12.30 9-7 WKS Kiszonka Sędzin- Bosch Service A Bell

g. 13.20 1-4 Black Sun Ciechocinek -Kopacze

8 –pauza YoungBoys

5 kolejka – 5 stycznia 2019 sobota

g.16.30 8-9 YoungBoys - WKS Kiszonka Sędzin

g.17.20 7-10 Bosch Service A Bell - Jedyna Forever

g.18.10 6-11 Łokietek Siniarzewo- Oldboy Służewo

g.19.00 5-1 Autowit Ośno- Black Sun Ciechocinek

g.19.50 4-2 Kopacze- Niebiescy

3- pauza Malibu Team Waganiec

 6 kolejka – 12 stycznia 2019 sobota

g. 16.30 3-4 Malibu Team Waganiec- Kopacze

g. 17.20 2-5 Niebiescy -Autowit Ośno

g.18.10 1-6 Black Sun Ciechocinek - Łokietek Siniarzewo

g. 19.00 11-7 Oldboy Służewo - -Bosch Service A Bell

g.19.50 10-8 Jedyna Forever- YoungBoys

9 –pauza WKS Kiszonka Sędzin

 7 kolejka  – 19 stycznia 2019 sobota

g. 16.00 7-1 Bosch Service A Bell - Black Sun Ciechocinek

g.16.50 8-11 YoungBoys - Oldboy Służewo

g.17.40 9-10 WKS Kiszonka Sędzin - Jedyna Forever

g.18.30 6-2 Łokietek Siniarzewo -Niebiescy

g. 19.20 5-3 Autowit Ośno - Malibu Team Waganiec

4-pauza Kopacze

 8 kolejka – 20 stycznia 2019 niedziela

g. 10.00 11-9 Oldboy Służewo -WKS Kiszonka Sędzin

g. 10.50 1-8 Black Sun Ciechocinek - YoungBoys

g. 11.40 2-7 Niebiescy- Bosch Service A Bell

g. 12.30 3-6 Malibu Team Waganiec- Łokietek Siniarzewo

g. 13.20 4-5 Kopacze -Autowit Ośno

10-pauza Jedyna Forever

9 kolejka  27 stycznia 2019 niedziela

g. 10.00 8-2 YoungBoys -Niebiescy

g. 10.50 6-4 Łokietek Siniarzewo -Kopacze

g.11.40 7-3 Bosch Service A Bell -Malibu Team Waganiec-

g.12.30 10-11 Jedyna Forever - Oldboy Służewo

g. 13.20 9-1 WKS Kiszonka Sędzin -Black Sun Ciechocinek

5-pauza Autowit Ośno

 10 kolejka  2 lutego 2019 sobota

g.15.00 2-9 Niebiescy - WKS Kiszonka Sędzin

g. 15.50 3-8 Malibu Team Waganiec- YoungBoys

g.16.40 5-6 Autowit Ośno- Łokietek Siniarzewo

g.17.30 4-7 Kopacze- Bosch Service A Bell

g. 18.20 1-10 Black Sun Ciechocinek - Jedyna Forever

11 –pauza Oldboy Służewo

 11 kolejka 10 lutego 2019 niedziela

g. 10.00 7-5 Bosch Service A Bell -Autowit Ośno

g. 10.50 8-4 YoungBoys -Kopacze

g. 11.40 9-3 WKS Kiszonka Sędzin- Malibu Team Waganiec

g.12.30 10-2 Jedyna Forever -Niebiescy

g. 13.20 11-1 Oldboy Służewo- Black Sun Ciechocinek

6-pauza Łokietek Siniarzewo

Półfinały    16 lutego sobota 2019 od godziny  16.00

Finały         23 lutego sobota 2019 od godziny  15.00

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości